Головна
Реєстрація
Вхід
Вівторок
16.10.2018
23:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Пасіцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області

Меню сайту

МОН

НУШ

Годинник

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 33

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Мережа закладу освіти 

                                         Мережа класів

                               станом на 01 вересня 2018 року                                                                

Клас

Кількість класів

Кількість

учнів

1

1

11

2

1

8

3

1

12

4

1

14

Разом 1-4 класи

4

45

5

1

13

6

1

7

7

1

13

8

1

5

9

1

13

Разом 5-9 класи

5

51

Всього

9

96

 

1 клас

Класовод  Шустер Наталія Іванівна

Список учнів

1. Дорі Вероніка

2. Ковбасовська Поліна

3. Лашкевич Аніта

4. Магаль Богдан

5. Мішко Микола

6. Попович Кіра

7. Радик Богдан

8. Русин Анна-Марія

9. Русин Артем

10. Трещула Юрій

11. Шинкарук Емілія

2 клас

Класовод  Корнаш Катерина Павлівна

1. Боднар Владислав

2. Бунда Антон

3. Герич Анастасія

4. Дешко Юлія

5. Добош Олександра

6. Ковбень Іван

7. Куля Діана

8. Левко Іван

3 клас

Класовод Черепанич Марія Михайлівна

1.Бурч Іванна

2. Боднарська Юлія

3. Дуда Василь

4. Кеменяш Іван

5. Куштан Радіон

6. Мартон Іванна

7. Попович Марія

8. Талабішка Кристина

9. Трещула Олександр

10. Феделеш Анастасія

11. Шемшей Антоніна

12. Чепа Аліна

4 клас

Класовод Попович Наталія Петрівна

1.Безик Михайло

2. Ганькович Аліна

3. Герко Андрій

4. Кепенач Дмитро

5. Ковбень Микола

6. Кривка Карина

7. Крайнюк Анатолій

8. Кривицький Богдан

9. Лофинець Ольга

10. Плоскіна Михайло

11. Попович Вероніка

12. Талабішка Владислав

13. Халявка Валентин

14. Чепа Дарія

 

5 клас

Класний керівник Талабішка Юлія Михайлівна

1.Баганич Євгеній

2. Віщак Михайло-Євген

3. Гога Ангеліна

4. Домокош Вероніка

5. Коваль Юліанна

6. Куштан Юрій

7. Левко Станіслав

8. Мішко Дмитро

9. Мущинка Богдан

10. Пукіш Владислав

11. Русин Василина

12. Станкович Анастасія

13. Цанько Сніжана

 

 

6 клас

Класний керівник Галас Марія Василівна

1. Віщак Андрій

2. Железник Максим

3. Куля Станіслав

4. Маслей Василь

5. Міндей Валерія

6. Попович Вікторія-Ганна

7. Попович Ксенія

7 клас

Класний керівник Русин Маріанна Антонівна

1. Віщак Олександр

2. Ганькович Вікторія

3. Йовбак Мирослав

4. Коваль Юрій

5. Куштан Іван

6. Мартон Каміла

7. Міндей Вікторія

8. Нідел Діана

9.Попович Михайло

10. Сабов Юліанна

11. Улиганинець Сніжана

12. Цанько Олександра-Софія

13. Цульба Вероніка

8 клас

Класний керівник Дуда Ольга Андріївна

1. Безик Едуард

2. Ганькович Юрій

3. Добош Юрій

4. Мартиненко Дмитрій

5. Сіткар Олександр

9 клас

Класний керівник Шустер Олександр Олександрович

1. Бомбушкар Віталій

2. Ганькович Віталій

3. Герко Анастасія

4. Дзямко Вікторія

5. Годинець Яна

6. Ковач Михайло

7. Новогратська Едіта

8. Станкович Євген

9. Плоскіна Артем

10. Томасик Денис

11. Заяць Антоніна

12. Маслей Маріанна

13. Черепанич Олександра

 


Вхід на сайт

ЗІППО

НД «ГЛ»

НГЛ

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz